HR adviseur

De gemeente Westerveld is een bijzondere plattelandsgemeente in Zuidwest-Drenthe, waar natuur, cultuur, toerisme, ondernemen én prettig wonen, werken en leven hand in hand gaan. In Westerveld is een actief ondernemersklimaat én verenigingsleven. Als bestuur en organisatie willen wij met kwalitatief hoogwaardige dienstverlening, de initiatieven van inwoners, ondernemers en organisaties vooral stimuleren en faciliteren. Wij zijn een zelfstandige gemeente en gaan graag de samenwerking aan met andere overheden en met organisaties in de regio. Centraal daarbij staat de dienstverlening aan onze inwoners en ons bestuur.  

De gemeente is volop in beweging en kenmerkt zich door weinig hiërarchie, korte lijnen en een informele werksfeer: alle medewerkers vormen samen de gemeentelijke organisatie, waarin zelfsturing meer en meer tot ontwikkeling komt. Vanwege het vertrek van een van onze collega’s, zijn wij op zoek naar een enthousiaste,

allround HR adviseur

32-36 uur per week

Onze nieuwe collega is van harte welkom in het HR-team. Dit team bestaat uit twee HR-adviseurs en wordt ondersteund door een medewerker HR. De gemeente is zich aan het door ontwikkelen tot een organisatie met meer en meer verantwoordelijkheden laag in de organisatie. Als HR-adviseur participeer je volop in deze ontwikkelingen. Je bent in staat om een vertaalslag te maken van strategisch HR naar tactisch en operationeel niveau. Je schakelt de hele dag tussen tactisch en operationeel, management en medewerkers, mensen en processen en ga zo maar door. Dit vraagt om een ‘hands on mentaliteit’. Hoe hectisch jouw omgeving ook is, jij weet koers te houden en houdt overzicht over de werkzaamheden die bij HR voorkomen en jij weet hierin de prioriteiten te bepalen.
Ben jij een krachtige persoonlijkheid met gevoel voor de behoeftes van mens en organisatie? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Wat ga je doen?

•    Je adviseert en ondersteunt leidinggevenden op het integrale HRM-terrein;
•    je draagt zorg voor een uitgewerkt HR-beleid ter ondersteuning van de strategische doelstellingen van de organisatie en zorgt hierbij voor de juiste interventies en implementatie;
•    je signaleert knelpunten en ontwikkelingen in HR processen en procedures en je doet verbetervoorstellen naar aanleiding hiervan;
•    je houdt je bezig met aangelegenheden rondom Arbo en levert onder andere een bijdrage aan diverse thema’s zoals inzetbaarheid, verzuim en opleiding & (talent)ontwikkeling;
•    je geeft advies over (complexe) rechtspositionele vraagstukken;
•    je adviseert het bestuur op het gebied van rechtspositie;
•    je bent bereid om deel uit te maken van verschillende project- en werkgroepen.

Wat verwachten wij van je?

Als allround HR-adviseur beschik je over:
•    een relevante HBO-opleiding, bijvoorbeeld Personeel & Arbeid;
•    kennis van en ervaring met de gemeentelijke rechtspositieregeling (CAR/UWO) is een pré;
•    brede en actuele kennis van het vakgebied HRM;
•    ervaring met het ontwerpen, implementeren en borgen van HR-beleid;
•    ervaring met werving en selectie;
•    een heldere, prettige manier van communiceren zowel mondeling als schriftelijk;
•    enige ervaring opgedaan met organisatieontwikkelings- en verandertrajecten;
•    tenminste 4  jaar werkervaring als HR-adviseur, waarvan de laatste jaren bij een overheidsorganisatie.

We zoeken een enthousiaste, resultaatgerichte teamspeler met uitstekende sociale vaardigheden, adviesvaardigheden en een gezonde dosis overtuigingskracht.

Wij bieden

Een aanstelling voor 36 uur per week. Salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal € 4.225,- bruto per maand, dit is salarisschaal 10, fulltime norm per 1 januari 2018. We bieden je prima secundaire arbeidsvoorwaarden zoals het Individuele Keuze Budget van 17,05%. Je bepaalt zelf - binnen grenzen - waar je het budget voor wilt inzetten. Zo kun je maandelijks actief keuzes maken die passen bij je persoonlijke omstandigheden, de levensfase en individuele behoeften en op deze wijze het maandelijkse inkomen beïnvloeden. Daarnaast zijn er verschillende faciliteiten om je kwaliteiten en kennis verder te ontwikkelen.

Meer informatie

Wil je meer informatie over de functie? Neem dat contact op met Rineke Veldman, teamleider Beleid. Heb je vragen over de procedure dan kun je contact opnemen met HRM, allen bereikbaar via het algemene telefoonnummer 14 0521.

Het filmpje ‘Werken bij de gemeente Westerveld’, geeft je een indruk hoe prettig het werken is in onze gemeente.

Reageren

Ben jij een echte teamspeler en wil je ons daarmee komen versterken? Dan vragen wij jou om te reageren vóór 20 november 2018. Je kunt jouw reactie uitsluitend via e-mail sturen naar het volgende e-mailadres: personeelszaken@gemeentewesterveld.nl.

Sollicitatiegesprekken zijn in het gemeentehuis in Diever en zijn gepland op dinsdagmorgen 27 november 2018. Een eventueel tweede gesprek staat gepland op donderdagmorgen 6 december 2018.

Deze vacature is gelijktijdig intern en extern opengesteld.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.