Samenstelling

De gemeenteraad bestaat uit 17 raadsleden, verdeeld over 6 raadsfracties.

De 17 raadszetels zijn als volgt verdeeld:

  • Progressief Westerveld (4 zetels)
  • Duurzaam Sociaal Sportief Westerveld- Sterk Westerveld (DSSW-SW) (3 zetels)
  • VVD (3 zetels)
  • Gemeentebelangen (3 zetels)
  • CDA (2 zetels)
  • PvdA (2 zetels)

Voorzitter

Rikus Jager, burgemeester en voorzitter gemeenteraad

Rikus Jager, burgemeester en voorzitter gemeenteraad

Raadsleden

Michiel van de Kasteelen, raadslid Progressief Westerveld

Michiel van de Kasteelen, Progressief Westerveld (fractievoorzitter)
Telefoonnummer: 06-14473076
E-mail: M.vandeKasteelen@gemeentewesterveld.nl

Anke Oosterhuis, fractievoorzitter Progressief Westerveld

Anke Oosterhuis, Progressief Westerveld
E-mail: A.Oosterhuis@gemeentewesterveld.nl

Wilfred Beets, raadslid Progressief Westerveld

Wilfred Beets, Progressief Westerveld
Telefoonnummer: 0621807851
E-mail: W.Beets@gemeentewesterveld.nl

Hans de la Mar, raadslid Progressief Westerveld

Hans de la Mar, Progressief Westerveld
E-mail: H.delaMar@gemeentewesterveld.nl

Geke Kiers, fractievoorzitter DSSW/SW

Geke Kiers, DSSW-SW (fractievoorzitter)
Telefoonnummer: 06-50604566
E-mail: G.Kiers@gemeentewesterveld.nl

Alfred Schoenmaker, raadslid DSSW/SW

Alfred Schoenmaker, DSSW-SW
E-mail: A.Schoenmaker@gemeentewesterveld.nl

Klaas Molenkamp, raadslid DSSW/SW

Klaas Molenkamp, DSSW-SW
E-mail: K.Molenkamp@gemeentewesterveld.nl

Renate Masselink, fractievoorzitter VVD

Renate Masselink, VVD (fractievoorzitter)
Telefoonnummer: 06-13739800
E-mail: R.Masselink@gemeentewesterveld.nl

Lees meer over Renate Masselink

Jan Pieter Slootweg, raadslid VVD

Jan Pieter Slootweg, VVD
E-mail: J.Slootweg@gemeentewesterveld.nl

Chantal Starke, raadslid VVD

Chantal Starke, VVD
Telefoonnummer: 06-12110427
E-mail: C.Starke@gemeentewesterveld.nl

Janny Mones, fractievoorzitter Gemeentebelangen

Janny Mones - Kassies, Gemeentebelangen (fractievoorzitter)
Telefoonnummer: 0521-341947
E-mail: J.Mones@gemeentewesterveld.nl

Lees meer over Janny Mones-Kassies

Manou Mulder, raadslid Gemeentebelangen

Manou Mulder-van Eerden, Gemeentebelangen
E-mail: M.Mulder@gemeentewesterveld.nl

Jan Henk Bruursema, raadslid Gemeentebelangen

Jan Henk Bruursema, Gemeentebelangen
Telefoonnummer: 06-18287212
E-mail: J.Bruursema@gemeentewesterveld.nl

Gerjo Ballast, fractievoorzitter CDA

Gerjo Ballast, CDA (fractievoorzitter)
Telefoonnummer: 06-51527618
E-mail: G.Ballast@gemeentewesterveld.nl

Adri van der Weyde, raadslid CDA

Adri van der Weyde, CDA
Telefoonnummer: 06-57683093
E-mail: A.vanderWeyde@gemeentewesterveld.nl

Jan Puper, fractievoorzitter PvdA

Jan Puper, PvdA (fractievoorzitter)
Telefoonnummer: 06-10261008
E-mail: J.Puper@gemeentewesterveld.nl

Lees meer over Jan Puper

Henri Jansen, raadslid PvdA

Henri Jansen, PvdA
Telefoonnummer: 06-50254049
E-mail: H.A.Jansen@gemeentewesterveld.nl

Griffie

Roelof van der Veen, griffier

Roelof van der Veen, Griffier
Telefoonnummer: 14-0521
E-mail: R.vanderVeen@gemeentewesterveld.nl

Joukje van Roeden-Hoekstra

Joukje van Roeden-Hoekstra, commissiegriffier
Telefoonnummer: 14-0521
E-mail: J.vanRoeden-Hoekstra@gemeentewesterveld.nl