Juni 2026
Nieuwsberichten uit de maand juni 2026.
-
Koninklijke onderscheiding voor Marinus Vroom uit Diever
Marinus Vroom (67) uit Diever is op woensdag 24 juni benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. De medeoprichter en artistiek directeur van Theatergezelschap Vis à Vis uit Almere ontving de onderscheiding ter gelegenheid van zijn afscheid en pensioen. Al meer dan 35 jaar is hij een drijvende kracht achter het gezelschap.
-
Verhoogd risico op natuurbrand
Vanaf donderdag 25 juni 12.00 uur geldt ‘fase 2’ qua natuurbrandrisico. We moeten daarom als inwoners, recreanten en ondernemers extra alert en voorzichtig zijn. Maak geen open vuur in de natuur. Dat geldt dus voor de barbecue en houtkorf, maar ook voor roken en wensballonnen.
-
DSW/Gemeentebelangen, VVD en CDA bereiken akkoord over nieuwe coalitie voor Westerveld
De partijen DSW/Gemeentebelangen, VVD en CDA hebben een akkoord bereikt over een nieuwe coalitie. Het akkoord heet: “Westerveld: Ambitieus, open en samen sterk.” Ook is bekend wie de wethouders moeten worden.
-
Agenda raadsvergadering 30 juni 2026
Op dinsdag 30 juni 2026 om 15.00 uur vindt er een raadsvergadering plaats.
-
Medewerkers Reestmond doen waardevolle werkervaring op tijdens Prokkelstagedag
-
Woningbouw Dwingeloo gestart
In Dwingeloo wordt volop gewerkt aan de ontwikkeling van 100 woningen in de nieuwbouwwijk Valderse III (Kampen): een eigentijdse woonwijk met oog voor groen en gemeenschap.
-
College legt plannen van kinderen voor aan gemeenteraad
Het Westerveldse college van burgemeester en wethouders wil aan de gemeenteraad twee voorstellen doen die kinderburgemeester Femke Klaassen met de andere kandidaat-kinderburgemeesters heeft bedacht. De kinderen hebben samen tien ideeën voor Westerveld op papier gezet, van de andere acht ideeën wordt de haalbaarheid verder onderzocht.